Faturalı Hatlara Kredi

0
727
Faturalı Hatlara Kredi
Faturalı Hatlara Kredi

Faturayakredi.Com.Tr hizmetleri olarak ilk etapta faturalı hatta kredi ve Faturaya Yansıtılan Ek aygıt hizmetleri ile ön plana çıkmaktadır. Faturalı Hatlara Kredi Faturaya ek ihtiyaç kredisi kapsamında düşük limitli kredi olarak bir sistem mevcuttur. Genel anlamda üst limit olarak 10.000 TL limitli kredi işlemleri yapılmaktadır.

Diğer faturalı hatta cep telefonu kredisi hizmetini de aslına bakarsan bir çok operatörde kendi bünyesinde benzer bir sistemi anlaşmalı olduğu telefon markalarıyla yapmaktadır. Ama operatörler sadece belirli marka ve model telefonları sağlamış oldukları için hizmetleri noksan kalmaktadır. İhtiyaçlarınız için gerekeni her zaman için bankadan sağlamanız mümkün olmayabilir.

Özellikle kredi skoru düşük kişiler için bankalardan kredi almak çok zor olsa gerek. Bu şeklinde kişilerin alternatifleri ise faturalı hatta borç transferi elde eden firmalardır. Türkiye’de ki operatör firmalarının faturalı hatlar için uyguladığı “Faturaya Yansıtılan Ek aygıt Ücreti” sistemi ile 500 TL ile 10.000 TL arasında bir cep telefonu almak için kullanabilirsiniz.

Herhangi bir kefil göstermenize ve ön ödeme yapmanıza gerek kalmadan ihtiyacınız olan parayı anında alabilirsiniz. Birçok avantaja sahip sistem sayesinde krediden çok daha az maliyetle ilerleyebilirsiniz. Alacağınız tutara gore 9 aydan daha fazla taksitlendirme imkanı sunuyoruz.

Faturalı Hatlara Kredi

Kurumsal Firmadan faturalı hatta kredi hizmetleri ile sizlerde nakit ihtiyacınızı faturalı hatlara kredi ile çözebilirsiniz.

Faturalı Hatta Kredi

Bu bir https://www.faturayakredi.com.tr/ reklamıdır, https://paylasimdelisi.com ile https://www.faturayakredi.com.tr/ ile bir ticari bağlantı yoktur, makale detayları ve hizmetlerin tüm sorumluluğu faturayakredi.com.tr’e aittir.