Denizli Avukat

0
587
Denizli Avukat
Denizli Avukat

Denizli’de aşağıda belirttiğimiz adreste bulunan avukatlık büromuz, Tüm faaliyetlerini, hukuk kurallarını bilerek ve yorumlamanın ilerisinde , Avukatlık Kanunu’nun öngördüğü yükümlülükleri esas alarak , meslek onuru gururu ve saygınlığına bağlılık ilkesi ile ilerlemekte; güven temellerine ahlaka dayalı, dürüst,samimi ve ilkeli hukuki yardımlar sunmak prensibine özen göstermekte Denizli Avukat arayan ziyaretçilere yardımcı olmaktadır.

EA Hukuk Bürosu, 2018 yılından bu yana faal olup, Denizli’de Ceza Hukuku, Bilişim Hukuku, Vergi Ceza Hukuku, İş Hukuku, İdare Hukuku, Ticaret Hukuku,  Fikri Mülkiyet Hukuku,  Denizli Şirketler Hukuku ve Danışmanlığı, Yabancılar Hukuku, Denizli Tüketici Hukuku gibi bir çok konuda ve alanda Denizli Hukuk Bürosu olarak sizlerle. Ağırlıklı olarak avukatlık faaliyetine devam etmektedir.

Denizli Avukat

Sizlere Denizli Avukat önerisi sunmak istedik. Hukuksal yardımlar prensipli, ilkeli ve tecrübeli avukatlarla her durumda yardımcı olmak isteyen ehil hukuk bürosu AV. EMRE ALICI Tarafından yönetilmektedir.

Ofis Adresimiz

Sizleri ofisimize beklemekteyiz

Tam adresimiz aşağıda belirtilmiştir, detaylı adres tarifi için tıklayabilirsiniz.

Email: avukatemrealici@gmail.com

Adres: Sırakapılar Mah. 493 Sk. Mesut Bey İş Hanı K:2 D:26 Merkezefendi / DENİZLİ